Free LAY with CrAzY rAbBiTLINK

Únor 2009

Už jsem doma.. =D ..

28. února 2009 v 14:38 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Ahůůj čfííci.. .. Už jsem doma od babičky, bylo tam FÁÁJN.. .. Tento víkend máme hóódně úkolů.. Bléé.. sick-1.gif image by Salisko .. Jinak dneska večer, asi protřídím ty SB.. A taky už tu nebudu tak často.. Prostě podle nálady.. .. Teď jdu něco dělat, takže přijdu potom.. 315 ..

Už jsem domáá (celá vymrzlá).. xD ..

26. února 2009 v 20:29 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Ano, ano.. laugh.gif image by Salisko .. Teď jsem přijeláá.. Bylo to supéér.. xD .. Ale jako jsem docela vymrzlá.. .. Zima mi není, ale mám mokrou prdelku.. poop2 .. No ale když si musíte po každý jízdě zavazovat vázání, tak je logický, že tu prdku budete mít mokrou.. 04.gif image by Salisko .. Nu se musím jít koupat, a pak huráá do postele na "Jak se staví sen" a jestli ještě stihnu konec Ordinace, tak budu ráda.. heart-1.gif image by Salisko .. Tak páá, skadký sny....


Dobrý déén.. =D ..

26. února 2009 v 17:38 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
ČfííčeQ BoBcÍí.. ..

Jak se máte..?!.. .. Já úpe fáájn.. Včera už jsem vám nenapsala, protože jsme domů přijeli asi v půl devátý, tak jsem honem běžela do vany a šup na úkoly.. thawake-1.gif image by Salisko .. No hnůůs.. Jsem si udělala úkol na němčinu, a pak už jsem se ani neučila, protože jsem na to neměla sílu.. no.gif image by Salisko .. Ale bylo to fáájn.. Jsme tam přijeli asi v půl šestý tak jsme sjeli sjezdovku a šup na vlek.. .. No ale kdyby jste mě viděli..!!.. Semnou to úplně škublo, vyletěla jsem a ňach na zem.. .. Tak jsem jela znova a to už bylo v pohodě, naštěstí jsem nikoho nezdržovala, jelikož nás tam bylo asi celkem 8 jako myslím na celý sjezdovce.. laugh-2.gif image by Salisko ..Takže jsme přijeli dolů a už jsme zase jeli nahoru.. happy-3.gif image by Salisko .. No, jako, oni jsou tam dvě trasy a z toho je jen jedna osvětlená.. A já na Kikina, jestli tam tudy pojedeme.. A on takový, že NE.. Tak já ho tam přemlouvala a nakonec teda že JO.. Uáá.. .. My tam vůbec nic neviděli.. Tam všude okolo stromy.. Uff.. hihi.gif image by Salisko .. No trošku jsme to tam do sebe naprali, protože to tam nebylo upravený (no ono to nebylo skoro ani na tý osvětlený upravený.. xD ..).. Ale stejnak jsme tam potom ještě párkrát jeli.. chibi_white_01.gif image by Lowinka .. No prostě to bylo fajnový, protože tam bylo úpe majinkóó lidíí.. .. Jinak dneska jsem zase šla do tý debil fakulty (škola).. Tu vám tu ani rozebírat nebudu, protože to každý zná.. 171 .. Teďkon papám, a taky dneska už SNAD začnu číst knížku, kterou jsem dostala před měsícem za výzo.... Nevím jestli dneska ještě něco přidám, možná JO možná NE, podle toho jak se mi bude chtít.. Jinak zítra jdu spát k babičce takže možná napíšu ještě než půjdu a nebo vůbec.. .. Ááá.. Teď mi volal Kikin, jestli nejedůů lyžováát.. .. Jasně že JÓÓ.. Úúú.. Tak páá.. ..

Jedůů.. xD ..

25. února 2009 v 16:56 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Juhůů.. Za 15 minut jedu na večerní lyžování.. Snake! Uáá, se těším jako..... .. Ještě nemám ani úkoly, ale stejnak máme jne jeden a ještě si zopakuju slovíčka z AJ.. Nevím jestli ještě dneska napíšu, možná až zítra, tak páá.. ..

Jsem domáá.. xD ..

25. února 2009 v 16:13 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Awojíík čfííci.. Už jsem doma.. !767! .. Půjdu se učit, a pak přijdu.. Tak se nezlobte.. Páá.. chibi_white_01.gif image by Lowinka ..

Zítra mám doučko.. =) ..

24. února 2009 v 20:17 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Láfky, zítra asi přijdu až večer nebo po doučování.. .. A taky kdo mi napíše jestli neci SBčit, tak neodepisuji, protože to mám napísané pod záhlavím.. Tak páá, jdu na Ordinaci.. ..

Čvachty, čvachty, chrochty, chrochty.. xD ..

24. února 2009 v 19:19 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Jééjda.. .. Jsem se jako dneska učila.. To je co říct, ale takhle se budu učit každý den, aby jste si nemysleli.. .. Jsem totiž zase dneska pokonila fyziku.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket .. Se snažím lepšit, pořád u toho křápu sedím ale dneska už to bylo trošec lepčí.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket .. Mamča se koupe takže hned poletím po ní.. Tak já teda jdu, docela pospíchám.. Thak páá.. Špuntíci.. ..

Návštěvnost od 16. - 22. 2. 2009..

24. února 2009 v 19:09 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Návštěvnost
Jéé.. Žeby se konečně začalo blýskat na lepčí časy..?!.. .. Kuju moc a jen tak dál.. ..


Návštěvnost za minulý týden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:
Pondělí: 39
Úterý: 31
Středa: 27
Čtvrtek: 26
Pátek: 42
Sobota: 57
Neděle: 85

Celkem: 307


No tak doufám, že se to bude pořád zvedat.. ..

Já nevím jak dál.. =x ..

24. února 2009 v 15:18 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Ahojíík.. .. Omlouvám se, že jsem vám včera ani nenapsala ale spala jsem u kamarádky.. hihi.gif image by Salisko .. No dneska jsem stráášně moc, přemýšlela o blogu, a řekla jsem si, že ho pozastavím, ale nakonec jsem si zase řekla, že NE.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket .. Dal mi strašně moc práce a doufám, že se blýská na lepší časy, protože jsem včera nic nepřidala a bylo tu 60 lidí.. .. Takže to je super.. Ale mám tu i pár malých změn.... Většinou vám budu psát, až si udělám úkoly.. .. Nebo spíš podle toho kolik jich budeme mít..!!..
.. Chtěla by jsem totiž začít pomáhat, mamce a taky se víc učit.. Tak se nezlobte.. .. Ale taky se může stát, že tu nějaký den nebude nic.. Nebo taky podle nálady.. Ju..?!.. 315 .. Tak já se jdu učit, k večeru přijdu ještě napsat, a dám sem asi nějaké fotky, které jsme včera nafotili s mojí kamarádkou.. .. Tak zatím páá.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ..

Dobróóu.. o(ˇ_ˇ)o

22. února 2009 v 21:06 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Jééjda.. .. Nu, já se snad picnu.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket .. Južiš, mě se tak zítra nechce do školy..!!.. Rawrr.. .. Nu ale aspoň budu chytrá, teda doufám.. .. Teďkon jím pomeranč, to je vitamínová bomba, to vám teda povím.. .. Na to, že je moc nemám ráda, tak mi to docela chutnaj teda dneska a hlavně jsou zdravý.. .. Jako, abych vám pravdu řekla, za celý víkend jsem udělala dost práce.. Se musím pochválit.. .. Nový desing, nové menu, 2 colorky, 2 retouche aj. blbosti.. hihi.gif image by Salisko .. Jsem ráda, že ten desing mám z krku, jako 7 hodin práce je na mě až moc.. happy-3.gif image by Salisko .. Tak já už si to balím do pelechu, jinak ráno nevstanu.. Ccc.. chibi_white_01.gif image by Lowinka .. Tak brou čfííci.. shoppe5.gif ..
Btw.: Zítra přijdu až si udělám úkoly, jinak si je zase budu dělat do půlnoci.. xD ..

News from today:
2 colorky..
1 retouch..
Ááá, jak jinak, než moje bláboly.. xD ..Máte mě tu.. =) ..

22. února 2009 v 18:41 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Tak už jsem tu.. .. No jako my jsme s Esterkou na tý oslavě byli asi hoďku a půl a potom jsme šli k nám.. .. Nu a potom přišli ještě známý a před chvíli odešli.. .. Já se půjdu vykoupat a pak ještě možná přijdu.. A dneska návštěvka super, kéž by takhle zůstala.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ..

Happy B´day.. =)) ..

22. února 2009 v 13:22 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Tháák, jak už jsem vám ráno říkala, jdu na oslavu mé kamarádky a její nepravé sestřičky.. .. Se těším, jsou to naši známý.. .. Ještě musím zabalit dárek a obléknout se a hlavně z vzbudit mamku..!!.. !617! .. Ještě chrní.. Nu jinak jsem sem dneska přidala 1 retouch a dvě colorky.. .. Úkoly mám hotový takže fajn.. .. Tak páá, k večeru nebo večer se stavím.. http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gif ..


Retouch 0. 3 → Kylie Minoque

22. února 2009 v 12:07 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Retouch
Jujda.. thbiggrin.gif image by Salisko .. Mě to nějak začalo bavit.. http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gif ..


S kým: S Kylie Minoque..
Kdo ho dělal: Já.. (MiSs.CupCake)
Doba dělání: Asi tak 15 minut..
Spokojenost: 100 %..
V jakém programu: Photofiltre Studio, Beauty pilot (program na retušování)..
Vylepšeno: Celkový vzhled obličeje..
Poznámka: Docela dobrej.. xD ..

Náhled:

Colorization 0. 2 → Mouth and nails

22. února 2009 v 9:14 | MiSs.CupCake sem dává.. |  Colorization
Juhůů.. .. Slíbená colorka je tu, pište jak se vám líbí.. ..


Co je na obrázku: Pusinka a nehtíky..
Kdo ho dělal: Já.. (MiSs.CupCake)
Doba dělání: Asi tak 10 - 15 minut..
Spokojenost: 100 %..
V jakém programu: Photofiltre Studio..
Vylepšeno: Přecí byla šedá, a teď..?!.. Barevnáá..!!.. + Ozdůbky na nehtíkách.. xD ..
Poznámka: Docela se mi líbí, na to, že je to moje druhá colorka, myslím, že se povedla..

Náhled:

Colorization 0. 1 → Mouth

22. února 2009 v 8:47 | MiSs.CupCake sem dává.. |  Colorization
Uáá.. !767! .. Máme tu mojí prní colorku, tak to berte s nadhledem.. ..


Co je na obrázku: Pusinka..
Kdo ho dělal: Já.. (MiSs.CupCake)
Doba dělání: Asi tak 10 - 15 minut..
Spokojenost: 100 %..
V jakém programu: Photofiltre Studio..
Vylepšeno: Přecí byla šedá, a teď..?!.. Barevnáá..!!.. xD ..
Poznámka: Docela se mi líbí, na to, že je to moje první colorka, myslím, že se povedla..

Náhled:

Dobrý den.. =D ..

22. února 2009 v 8:42 | MiSs.CupCake sem dává.. |  My days
ČfííčeQ prdky.. .. Tak jsem udělala 1. colorku, vám jí semka za chvíli dám.. thwow.gif image by Salisko .. Potom se půjdu učit a zase přijdu, budu tu tak do jedný a ve dvě už mám být na oslavě mé kamarádky Sandry.. .. Tak já vám se prdnu tu colorku a udělám ještě jednu.. .. Tak minutku.. ..

Oběhnuto a já jedu do hajáán.. =D ..

21. února 2009 v 22:17 | MiSs.CupCake sem dává.. |  My days
Jasáá.. .. Oběhla jsem SB a jdu spát, jelikož včera teda dneska jsem šla spát ve čtvrt na dvě ráno.. !968! .. Docela dost mích SB nepřidává články, chjóó.. .. Jinak dneska jsem i s tímto článkem přidala 12 článků.. 38053350.gif image by Salisko .. A z toho: samozřejmě moje kecy, 3. díl HM, nový desing, My graphics - rozcestník a diplomek pro mě.. Snake! .. Konečně už mám skoro všechno hotový, takže budu mít čas jak na učení tak i na blog, teda doufám..!!.. laugh-2.gif image by Salisko .. Heve, tak já si upaluju lehnout, protože jsem unavená, páá.. sleep-1.gif picture by sadistic_vamp ..

Diplomek od Ai-chana za SONB..

21. února 2009 v 21:39 | MiSs.CupCake sem dává.. |  Diplomy pro mě
Fííha.. Diplomek sem, diplomek tam..!!.. tongue-4.gif image by Salisko .. Tento je od Ai-chana za účast v SONBu.. Děkuju moc, je hezkééj.. thtongue.gif image by Salisko ..


Malá změna pro SB.. =) ..

21. února 2009 v 21:34 | MiSs.CupCake sem dává.. |  SB
Tákže, máme tu malou změnu.. .. SB, budu obíhávat jednou za týden (jinak to nestíhám), ale pokud mi napíšeš na blog, že máš na blogu třeba nový desing, nebo, že chceš někde hlásnout, může se stát, že u tebe budu každý den.. laugh-2.gif image by Salisko ..

Jdu oběhnout eSBé.. :)) ..

21. února 2009 v 21:26 | MiSs.CupCake sem dává.. |  My days
Tak, po týdnu jdu oběhnout moje eSBéé.. .. A docela se i těším.. happy-3.gif image by Salisko ..