Free LAY with CrAzY rAbBiTLINK

Březen 2009

Cže..?!.. Jako učeníí..?!.. Počkáá.. =D ..

31. března 2009 v 19:30 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Úpe teda jako ZDAR.. xD ..
No jako jak sem vám psala, že se du učit tak hovno.. Jááj.. No prostě sem musela jít převlíct postel, šla jsem se vykoupat a byla jsem na pc.. Takže teď jdu na to.. xD .. Mám do 9 co děláát.. =D .. No co jako ono se to taky neposere.. Věřte mi..!!.. xD .. Tak já jdu.. Tedáá.. Jako těch komentů u předešlýho článku.. Ale klíďo pište neska mě nějáák bavíí odepisovat.. Tak BÁÁJ..

Káwu si wosolim wo hafec wíc.. [O_o] ..

31. března 2009 v 17:19 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Čááů bobcíí..
Twéé.. Jako normal dneska mi to sere.. Ale fáák.. Škola blbá.. Sem si udělala ty debilfakultní úkoly, připravila si debilfakultní učení a teď se půjdu debilfakultsky učit.. Néé.. To je naschvál.. Tak krásně je tam neska.. Úž se MOCKA těšim na prázky.. Jako na velký.. xD .. No nic.. Ještě k tomu učení.. Jako když o tom mluvim začíná se mi točit koule.. Wrr.. Se musim učit na písemku z čéjiny a na test z ovánky.. Fáák je to bobkovský.. Móóc bobkovský.. Tak já du na to ať to mam za sebou jinak sebou šlehnu.. Večír asi ještě písnu.. Zatím čuskáá.. [o•o] ..

Návštěvnost od 23. 3. 2009 - 29. 3. 2009.. [´´_´´]

30. března 2009 v 15:24 | MiSs.CupCake se snaží napsat..
Jéé.. Zase málo.. Ale jak říkám.. ZASE sem nic moc nepřidala.. Newa.. Takže kukni.. =D ..

Pondělí: 21
Úterý: 61
Středa: 49
Čtvrtek: 59
Pátek: 29
Sobota: 0
Neděle: 44

Celkem: 263

Ta sobota je nějaká divná.. Bych měla mít 300..!!.. Ještě jsem se na to v sobotu kukala.. A 0 je divný.. Když sem tu byla já, tak tam přeci nemůže být 0..!!.. xD .. V sobotu tu bylo kolem 40.. :) ..

Helóů..

30. března 2009 v 15:17 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
H E L O Ů . .
Tak jak ve škole..??.. U mě FÁÁJN.. Sem dostala 2, 1, 1.. Takže paráda.. Neska SNAD něco přidám, protože nemáme žádné úkoly.. Juhůů.. Ale chcu dělat taky něco jinýho.. xD .. A taky musim přidat návštěvku.. Tak tu udělám rovnou.. Tak mmnt.. =O* ..

Tak stejnak frčíím.. xD ..

29. března 2009 v 10:48 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Čauíí..
Tak stejnak na tu chalupu frčim.. Nebudeme tam dlouho a tak jsem si řekla, že si jednou škola počká.. Jednou se na ní pro vyse*u a udělám si jí odpoledne nebo večír.. A neska mi je to fáák úpe mocz jedno.. xD .. Tak já teda frčim.. Mějte se tu bájo a určo pište komentýý.. Zatím pííp.. =O* ..

Diplomek pro mě od Karoolky..

28. března 2009 v 19:53 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Diplomy pro mě
Jéé.. Tak jsem tu ještě na mmnt.. Jsem vyhrála SONB u Karoolky.. Děkuju ti moc pufo.. Je krásnej..


Šupajdim na TVéčko.. =D ..

28. března 2009 v 19:48 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Čauíí..
Tak tu mám Kikina.. Tu dneska spí.. Přišel nějak po obědě, takže jsem do školy nic nestihla.. xD .. No, tak jsme hráli TS2, pak jsme stavěli Puzzle Ball a pak jsme si šli koupit do LIDLU zmrzku.. Byla dobrá.. Karamelová.. Mňáám.. No když jsme jí spapali, tak sem Kikina odehnala od PC, protože jsem si musela napsat úkol z ČJ.. Nebo jako nemusela jsem ale máme jich tak moc, že jsem si udělala aspoň češtinu a němčinu.. No a teď se půjdeme kukat na Panic je na nic.. Myslim, že už sem to viděla.. Ale to je jedno, docela mě to naví.. Jinak tu mám děsnej bordel.. Fáák hrůza.. xD .. Zejtra ráno sem měla jet s Kikinem na chvíli na chalupu, ale nejedu, protože si budu dělat úkoly, jelikož po obědě přijede návštěva.. Tak já se balim.. Jako k bedně, protože už mě neska ani psát nebaví.. Neska mě nebaví fáák vůbec NIC.. Nálada tu mám taky na prd.. Nevim proč.. Sem nevyspalá a tak.. Tak já jdu.. Papa.. Žerůů váás.. =O* ..

Článek nenalezena.. xD ..

28. března 2009 v 11:57 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Článek nenalezen..?!.. Tak PROČ je tady..?!..
No jako VČERA..?!.. Úpe moc s váma.. Děkuju vám mocka holčíí.. Ale JAKO Viky.. Ty si NEMĚLA odcházet.. Ale tak co, to už zpátky NEVRÁTÍM.. No ale teď už k vám co jste tu.. Takže.. Vás teda zdravim.. AHOJ.. Jak se vede..?!.. U mě FÁÁJN.. A chcete teda o tom včerejšku vyprávět..??.. Kdo JO, tak ať šupajdí k dalšímu slovu a kdo NE, tak ať táhne DO POPELNICE.. Takže.. Včera holky přijeli v 6 a všeci jsme šli k Máje aby si odnesla tašku a vzala ještě nějaký věci.. Pak jsme šli do čajovny, tam jsme si dali nějaký dobrůtky.. Já jsem měla BANÁNOVÝ KOKTEJL a WAFLE S ČOKOLÁDOU A ŠLEHAČKOU.. Mňáám.. Bylo to dobrý až na ten banánovej koktejl.. Byl docela málo sladkej ale jinak božínkovatej.. No a pak co dál..?!.. No tak jsme jeli busem do pizzerky a objednali jsme si 2 pizzy.. Zase nám přišlo jako kdyby jsme na ně čekali půlku století, protože tam bylo úplně plno.. Fáák ÚPLNĚ.. No a když jsme je konečně DOSTALI, tak jsme si je spapkali.. No bylo mňáámkovatý.. Fáák.. Hlavně ta s mozzarelou, kuřecím masem a dalšíma blbostma.. No když jsme je teda spapkali, tak jsme šli ke Gabče domů.. Tam jsme byli ještě chvíli na pcku, dělali jsme taky nějaký KRAVINKY a pak jsme se šli vykoupat.. No a než jsem se vykoupala, tak Gábi nám nějak vytuhla.. Tak jsme si šli lehnout, já ještě chvíli kukala na bednu.. A Gábi mezi tím usla.. A jako v tý bedně byla úplně nějaká KRAVINA.. Vám teda povim.. No tak sem to vypla a šla taky chrnět.. No a ráno jsme se vzbudili ve TŘIČTVRTĚ NA SEDM.. A vůbec sem nebyla ospalá.. No, tak jsme si vzali pcko do postele a šli hrát TS2.. Pak jsme dělali zase nějaký blbosti a pak sem šla domů.. Sem jukla na ty moje ŠUPA blogy.. A teď vám tu píšu tajytutu DLOUHATÁNSKOU slohovku.. Ale už mě to fáák nějak přestává bavit.. Tak teda končíme.. Já du převlíknout postel a udělat si nějaký úkoly, protože jich máme SAKRA dost.. Tak já teda frčim.. Ještě oběhnu AFFS a půjdu.. Zatím páá..

No a jako zase NIC.. =´( ..

27. března 2009 v 16:38 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Č Ů Ů S . . love.gif love picture by iconically . .

Jako dneska pro mě teda Kamilka přišla a tak jsme šli domů a volala jí maka že k nim přijede sestřenice.. Kurňa.. sad.gif sad picture by iconically .. No tak příště NOO.. No newa.. Neska spím u GÁBI.. Se úpe moc těším a za hoďku a půl jdeme na tu oslavu.. To se taky mocka těšíím.. biggrin.gif big grin picture by iconically .. Takže se tu mějte fajnéé.. A SNAD zítra.. Pa.. cool.gif cool picture by iconically ..

(no neni krásnej.. xD ..)

Hola, hola ŠKOLA voláá.. Tfůůj.. [*.*] ..

26. března 2009 v 20:34 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Č A F F Í Q . . http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/lolly1.gif . .

Táák.. Zítra už zase do tý DEBILNÍ školy.. Néé.. http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/leaf2.gif .. Ale zase si říkám, že zítra je pátek a ten my máme super.. Jinak.. Zítra odpoledne budu konečně s KAMILKOU.. .. Neska nepřišla, protože se musela učit.. Newa.. Zítra si to vynahradíme a i v sobotu a i možná v nedělíí.. JUHŮŮ.. .. Jinak zítra večer jdu k KIKI na narozky.. Se těšíím.. .. Ale ještě musím koupit dárek.. Tak já budu končit.. Jinak vám strašně moc děkuju za tu návštěvku.. Neska 53 lidí a VŮBEC jsem tu nebyla.. Jen jsem napsala 2 nablblý články.. thinkheart.gif image by Salisko .. Tak páá.. A jak říkám.. Zítra mě tu MOŽNÁ nečekejte až večír nebo vůbec.. Papa.. http://i242.photobucket.com/albums/ff95/kaathrine2/pixels/4znvd6r.gif ..

Brej.. =P ..

26. března 2009 v 10:04 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
B R E J D E N . . . .

No neska tu toho moc nepřibude.. .. Musím si udělat věci do školy, protože zítra už NEJPÍŠ jdu.. Uvidim ale asi jo.. A fáák se mi tam nechce.. .. Ale tak zase si říkám, že zítra je pátek a pak VÍKEND.. A my máme ten pátek úplně v poho protože máme - Čj SLOH, Hv, Ikt (počítače), 2x Vv a Aj.. Takže je to v poho.. .. A odpoledne budu pomáhat kámarádce s desingem a ještě k večeru by měla přijít KAMILKÁÁ.. Juhůů.. .. Takže si to šecko radši udělám tedíík.. Tak já jdu ať to stihnu když jsem neska stávala v půl desátý.. .. Tak páá.. ..

Desing 0. 4.. ">P!nk Spring<" ..

25. března 2009 v 21:12 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Desingy blogu
Juhůů.. .. Máme tu nový desing.. Pokud se chceš o něm dozvědět více, sjeď kousek dolů.. ..

Název: " >P!nk Spring< "..

Vysvětlení názvu: " >P!nk Spring< " proto, protože je do růžova a připadá mi i jako jarní.. xD ..

Spokojenost: U mě 110%.. Pište jak se líbí vám..

Poznámka: Tento desing jsem dělala 6 - 7 hodin..!!.. Dělala jsem ho celý já.. (MiSs.CupCake)


Jak dlouho tu bude: Hodně dlouhóó..!!..

Náhled:

Desing blbej.. TT_TT ..

25. března 2009 v 13:23 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
D O H Á J E . . . .
No to fáák není ani snad možný.. :ham .. Debilní desing.. Se s ním s prominutím SERU už od rána, musela jsem ho 1000x předělat a stejnak je hnusnej jak to HOVNO v oddělovači.. .. Wrr.. Teď něco udělám a pak udělám úplně NOVEJ desing.. Budu ho klidně zase dělat 7 hodin ale musí se prostě povést..!!.. laugh-1.gif image by Salisko ..Jesi se nepovede tak to kalim a dám sem ten starej.. Ju..?!.. .. Ale slibuju, že se budu HODNĚ SNAŽIT.. thyes-1.gif image by Salisko .. Jinak mamča dneska ráno odjela na školení a vrátí se až zítra večer takže jsme s taťkou sami.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket .. A za čtvrt hoďky mi mají přivést pizzu.. Mňáám.. happy-3.gif image by Salisko .. Tak mi držte palečky s tím dessem.. Ju..?!.. Jo a ještě písněte do komentů, jesi chcete nějakej s nafocenýma obrázkama (např. s kytkama) a nebo s CUTE.. Nemůžu se rozhodnout, tak pls písejte.. http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gif .. Díkes..

ČusííQ.. =P ..

25. března 2009 v 8:44 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
Č Ů Ů S . . http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gif . .

Tak cóó.. Jaký byly kutě..?!.. http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/leaf2.gif .. Nóó.. U mě fáájn.. Neska budu dělat nový desing..!!.. thyes-1.gif image by Salisko .. Už
mám i představu ale musím najít nějaký PĚKNÝ brushe.. Nepovim vám jak bude vypadat.. To ufidíte až bude.. Je to překvápko.. .. Jinak včera jsem udělala HODNĚ práce.. Njn.. Když máte čas.. .. Sem přidávala články, DOWNLOADY do Simů, udělala jsem komix, udělala něco v menu a taky pixelky.. .. A dneska budu mít co dělat s tím desingem.. Tak já jdu na to ať ho mám co nejdřív.. Zatím.. PÍÍP.. ..

Life teens Miley → 1. díl

24. března 2009 v 19:37 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Life teens Miley
Táák.. A máte tu můj 1. díl z mého 1. komixu.. .. Opravdu jsem se snažila, tak doufám, že se vám bude líbit.. .. Komix bude mít asi 5 dílu.. ..Komix se jmenuje "Life teens Miley" v překladu "Život teenky Miley".. shoppe5.gif .. Ale berte prosím ohled na to, že je to můj první komix..!!.. Ju..?!.. .. Tak jděte číst.. xD ..

Btw.: Obrázku jsou ve velmi špatné kvalitě, jelikož mám něco s grafikou, tak prosím berte ohled.. Děkuji za pochopení.. ..


1/ 4


2/ 4


3/ 4


4/ 4
Doufám, že se vám komix líbil.. Bylo to teprve SEZNÁMENÍ.. .. Pište do komentů, jak se vám líbil a jestli chcete další.. ..
..!!..NEKOPÍROVAT..!!..


Komixy → R.O.Z.C.E.S.T.N.Í.K.

24. března 2009 v 19:26 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  Komixy
Tuto rubriku jsem založila proto, protože jsem dneska udělala 1. díl z mého 1. komixu a chtěla bych ho ukázat světu.. .. Doufám, že tu časem přibude mnohem více komixů a doufám že vás budou bavit.. ..


©..Life teens Miley..© → Můj první komix.. Prosím podívej se na něj a okomentuj..

Asi udělám nějakej komix.. =) ..

24. března 2009 v 14:04 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  My days
N O . . . .
Abych pravdu řekla tak DOWNLOADS mě přidávat moc neba.. .. Nu, tak jsem tak přemýšlela a dospěla jsem k tomu názoru, že bych mohla udělat komix.. Se Simama.. .. Teďkon mi je v celku jedno, jestli ho tu chcete nebo NE.. Já ho prostě chci ZKUSIT.. .. Tak já jdu zkusit než se mi nebude chtít.. Jinak určitě mi POŘÁD pište co by jste chtěli abych přidala....

TS2 → Make-up 0. 2

24. března 2009 v 13:49 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  TS2 - Make-up
shoppe5.gif * Čmajznuto - thesims2obekty
shoppe5.gif * Zdroj pro tebe - MiSs.CupCake
shoppe5.gif * Počet - 1
shoppe5.gif * Moje hodnocení - 100%
shoppe5.gif * Koment - Moc hezký odstíny, ty se opravdu povedly.. x) ..TS2 → Make-up 0. 1

24. března 2009 v 13:46 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  TS2 - Make-up
shoppe5.gif * Čmajznuto - thesims2obekty
shoppe5.gif * Zdroj pro tebe - MiSs.CupCake
shoppe5.gif * Počet - 7
shoppe5.gif * Moje hodnocení - 100%
shoppe5.gif * Koment - Moc hezký odstíny.. x) ..


TS2 → Auto 0. 1

24. března 2009 v 13:40 | MiSs.CupCake se snaží napsat.. |  TS2 - Auta
shoppe5.gif * Čmajznuto - thesims2obekty
shoppe5.gif * Zdroj pro tebe - MiSs.CupCake
shoppe5.gif * Počet - 1
shoppe5.gif * Moje hodnocení - 100%
shoppe5.gif * Koment - To je fáro.. BMW.. xP ..
..!!..Aby vám auto v TS2 fungovalo, musíte mít datadisk NOČNÍ ŽIVOT..!!..